Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


ŠPIRIAK JÁN, narodený 14. 6. 1944 v Nesluši, ordinovaný 21. 6. 1970, zomrel 14. 1. 2009, pohreb v Krušetnici, 1970 - kaplán Detva, 1972 - kaplán Banská Bystrica, 1972 – 1974 - kaplán Brezno, 1974 - kaplán Letanovce, 1977 - správca farnosti Dedinky, 1980 - správca farnosti Huty, 1985 - správca farnosti Komjatná, k 1. 11. 1996 aj k r. 2000 - farár Krivá, k 6. 6. 2004 aj k r. 2005 - farár Vavrečka, 2006 - január 2009 – na odpočinku Krušetnica, INÉ FUNKCIE: V zväzkoch ŠTB - ÚPN je evidovaný ako agent s krycím menom Jano, PRÍSLUŠNÝ KU SPIŠSKEJ DIECÉZE

Abecedný zoznam kňazov Oravy

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.