Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


TATARKO ANTON (Tatarko Andrej), narodený 5. 4. 1945 v Lúčke (pri Spišskom Podhradí), ordinovaný 23. 6. 1968 v Košiciach, štúdium na strednej škole Levoča, do r. 1968 – štúdium na RK CMBF UK Bratislava, 1968 – 1970 – kaplán Rabča, 1970 - 1971 - kaplán Dolný Kubín, 1971 – kaplán Tvrdošín, 1971 – kaplán Levoča, 1. 8. 1973 – administrátor Vyšný Slavkov, 1. 12. 1974 – kaplán Markušovce, 1976 – administrátor Hnilčík, 1977 – administrátor Rakúsy, 1. 6. 1989 – administrátor Tvarožná, 1. 8. 1990 – Košická diecéza, k 3. 4. 2005 - na odpočinku Slovenská Kajňa, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKEJ ARCIDIECÉZE

Abecedný zoznam kňazov Oravy

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.